Мер Жовкви отримав науковий ступінь доктора філософії

вівторок, 13 вересня 2022 р. о 11:34
Мер Жовкви отримав науковий ступінь доктора філософії
Фб Вольського
Олег Вольський

Олег Вольський захистив дисертацію та отримав науковий ступінь доктора філософії.

Про це повідомив міський гоова Жовкви Олег Вольський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Мер Жовкви Олег Вольський захистив дисертацію у Львівському нацональному університеті імені Івана Франка та отримав науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю "Політологія".

Успішно захистив дисертацію на тему: "Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади: порівняльний аналіз на прикладі Республіки Польща та України". Отримав науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю "Політологія".

Так завершились 4 роки навчання в аспірантурі" – написав Вольський.

Зазначимо, Олег Вольський здобув перемогу на виборах голови Жовківської ОТГ у 2020 році. Він став наймолодшим головою ОТГ в Україні, здобувши перемогу на виборах у віці 25 років. На вибори мера Вольський балотувався як самовисуванець.

Раніше Вольський працював головним спеціалістом у Міністерстві фінансів України, був волонтером, громадським діячем. Олег Вольський політолог за освітою.

У 2020 році Вольський задекларував 223 441 грн доходу, а у січні-липні цього року йому нарахували 480 тисяч гривень заробітної плати.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024