Мешканця Бродівської громади оштрафували на 20 тисяч гривень за хабар патрульному

пʼятниця, 8 серпня 2025 р. о 15:43
Мешканця Бродівської громади оштрафували на 20 тисяч гривень за хабар патрульному
патрульна поліція

Чоловік, якого спіймали за водіння у нетверезому стані, відсутність посвідчення водія та свідоцтва на авто, пропонував патрульному 20 тисяч гривень хабаря.

Про це йдеться у вироку Бродівського районного суду Львівської області від 7 серпня 2025 року.

Бродівський районний суд Львівської області визнав винним уродженця села Ковпин Бродівської громади у хабарництві та оштрафував на 20 400 грн.

Як йдеться у матеріалах справи, 5 червня цього року, знаходячись на вулиці Йозефа Рота у Бродах, біля патрульного авто Renault Duster, чоловік намагався підкупити патрульних.

Зокрема, намагаючись уникнути відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп`яніння, відсутність посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію авто, він поклав 20 000 гривень на заднє сидіння службового авто.

Чоловіка звинуватили у кримінальному правопорушенні за ч. 1 ст. 369 ККУ (Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

На суді обвинувачений повністю визнав свою вину, тому суд призначив йому штраф розміром 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20 400 грн.

Вирок може бути оскаржений до Львівського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, раніше суд оштрафував таксиста на 17 тис. грн за хабар патрульним, а бухгалтерку фірми викрили на 16 тис. грн хабаря, які вона намагалась вручити ексначальнику відділу ДПС Львівщини за реєстрацію податкових накладних.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024