Міськрада Львова подасть до суду через захоплення тротуару на вулиці Героїв УПА

вівторок, 21 травня 2024 р. о 14:06

Приватна компанія під виглядом реконструкції незаконно розширила підземний перехід на три метри тротуару.

Про це повідомляє департамент містобудування Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

Компанія ПП "Правниче агентство "Статус-Кво" під виглядом реконструкції незаконно розширила підземний перехід на вул. Героїв УПА, 73 на три метри тротуару.

Як пояснили у міськраді, торік підприємці розпочали тут масштабну реконструкцію зі зміною конструктивних елементів. Йдеться про підземний перехід, який раніше належав заводу "Кінескоп", а згодом перейшов у власність ПП "Правниче агентство "Статус-Кво". Тоді міська інспекція ДАБК звернулася в Київ із запитом провести офіційну перевірку.

"Уже в червні минулого року було зрозуміло, що під час реконструкції підприємці змінили конструкції та розміри одного з входів до підземного переходу – орієнтовно вдвічі. Але офіційно це зафіксувати, а відтак вжити заходів, через війну можна було лише з дозволу Києва, адже це їхні повноваження. Утім такого дозволу зі столиці не надійшло.

Попри це, міська інспекція ДАБК звернулась у прокуратуру, а та, своєю чергою, у поліцію – і вже там відкрили кримінальне провадження. Адже ідеться не просто про реконструкцію, а про захоплення комунальної землі – орієнтовно на три метри тротуару "розширився" підземний перехід. При чому таке "розширення" зареєстрував у праві власності досить знаний у певних колах держреєстратор Зубрянської сільради Живко М." – йдеться у повідомленні.

Відтак Львівська міськрада звернулася до правоохоронців, які відкрили кримінальне провадження, й готує необхідні документи, щоб подати на підприємців до суду.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "Правниче агентство "Статус-Кво" зареєстроване з 2013 року на вул. Героїв УПА, 73 у Львові, займається діяльністю у сфері бухгалтерського обліку й аудиту оподаткування. Фірма належить львів'янину Володимиру Косенкові.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024