Міськрада Львова виділить кошти на оздоровлення 500 дітей

пʼятниця, 25 травня 2018 р. о 13:15
Міськрада Львова виділить кошти на оздоровлення 500 дітей
MusicUkraine.net
діти

У першу чергу за кошти міського бюджету будуть оздоровлені обдаровані діти та діти, які належать до пільгових категорій.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Діти матимуть можливість оздоровитися за кошти міського бюджету у позаміських таборах відпочинку "Старт" та "Ватра", які розташовані у Сколівському районі.

У цьому році планується провести 5 змін у кожному таборі. Кожної зміни зможе відпочити близько 100 дітей.

"Окрім того, управління освіти забезпечує підбір дітей для оздоровлення за кошти державного та обласного бюджетів, і тому, якщо батьки бажають оздоровити дітей не на території Львівської області, а на території України: вони можуть надати пакет документів через ЦНАП і, коли такі документи надійдуть до управління освіти, в порядку черги діти можуть бути забезпечені також оздоровленням", – зазначила начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

У першочерговому порядку відпочинок та оздоровлення у межах коштів, передбачених у 2018 році міським бюджетом міста Львова забезпечать:

– Дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

– Дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції.

– Дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту.

– Дітей з інвалідністю.

– Дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

– Дітей, потерпілих внаслідок Скнилівської авіакатастрофи.

– Дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.

– Дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.

– Дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

– Талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад).

– Відмінників навчання.

– Дитячих творчих колективів та спортивних команд.

– Дітей працівників, котрі цілодобово перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, які знаходяться у власності територіальної громади міста (у межах 10% від загальної кількості місць у зміну).

Нагадаємо, що на Львівщині планують безкоштовно оздоровити більше 350 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Додамо, що у Львові виділять кошти на оздоровлення дітей учасників АТО та Революції Гідності.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024