МОН рекомендує вишам розпочати навчання у серпні та вчитися по суботах

вівторок, 21 травня 2024 р. о 14:56

У Міносвіти розробили рекомендації щодо нового навчального року для університетів та профтехів.

Про це повідомляє міністр освіти та науки Оксен Лісовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

У Міністерстві освіти та науки, через важку ситуацію в енергосистемі України, розробили рекомендації щодо нового навчального року для університетів та профтехів.

Згідно з ними, рекомендується розпочати навчання для частини студентів у першій половині серпня цього року, а також вчитися у суботу у теплі місяці року.

"Готуємося до навчального року 2024/2025. Завдання – створити гнучкий графік освітнього процесу, який буде адаптовано до економного використання енергоресурсів... Розіслали відповідні рекомендації для ЗВО, ФПО та профтехів. Вони не є універсальними, але деякі пункти збігаються.

Так, наприклад, університетам, ФПО та профтехам рекомендуємо, якщо можливо, розпочати 2024/2025 навчальний рік для всіх, крім першокурсників, уже в першій половині серпня 2024 року. А також у теплі місяці року використовувати суботні дні як робочі", – зазначив міністр освіти та науки Оксен Лісовий.

Також у Міносвіти рекомендують надавати перевагу очному навчанню, враховуючи місткість укриттів та безпекову ситуацію в області.

Нагадаємо, з 15 травня, через дефіцит потужності в енергосистемі України, у Львові та області були введені графіки аварійних відключень електропостачання.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024