Мотник заперечує свою причетність до захоплення ТзОВ "Львівморепродукти"

вівторок, 9 січня 2018 р. о 15:45
Мотник заперечує свою причетність до захоплення ТзОВ "Львівморепродукти"
Фб Христини Брезіцької
Олег Мотник

Олег Мотник звернувся до Варіантів з вимогою спростувати інформацію щодо його причетності до шахрайської схеми захоплення ТзОВ "Львівморепродукти".  

Депутат Жовківської районної ради (Самопоміч) Олег Мотник звернувся до Варіантів з вимогою спростувати інформацію щодо його причетності до шахрайської схеми захоплення ТзОВ "Львівморепродукти", про яку йшла мова у статті "Побожне захоплення Брезицького".

У вимозі Олег Мотник стверджує, що він як підприємець купив кредитну заборгованість підприємства відповідно до чинного законодавства. Договір є дійсним і не оскаржується у суді.

Позаяк підприємство не ліквідувало на його вимоги заборгованість, то він переоформив його майно на себе. Свої дії він вважає законними, а не шахрайськими. Також він наголошує на тому, що Господарський суд міста Києва своїм рішення підтвердив дійсність права вимоги на заборгованість ТзОВ "Львівморепродукт".

У статті "Побожне захоплення Брезіцького" львівський підприємець Віталій Кошлак підозрює Олега Мотника (та групу інших осіб на чолі з Назарієм Брезіцьким) у незаконному заволодінні шахрайськими методами майна ТОВ "Львівморепродукти".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024