«Миколаївцемент» запустив нову лінію палетування цементу

четвер, 19 квітня 2012 р. о 12:27
«Миколаївцемент» запустив нову лінію палетування цементу
explorer.lviv.ua

ПАТ «Миколаївцемент» запустив нову лінію палетування цементу вартістю 2,2 млн. Євро. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Від так вся продукція «Миколаївцемент» - мішки з цементом вагою 50 кг або 25 кг - тепер складають на дерев'яні піддони і покривають захисною поліетиленовою плівкою.

Пакувальна поліетиленова плівка, яка повністю огортає піддон з продукцією, захищає цемент від впливу несприятливих погодних умов. Палетований цемент набагато зручніший у транспортуванні, оскільки значно зменшує час, необхідний для завантаження і розвантаження продукції. Також мішки з цементом, які належно складені на піддон, набагато зручніше перевозити та зберігати на складі, - наголошено у прес-релізі.

"Ми прагнемо донести найкращі інноваційні рішення до наших клієнтів. Як частина міжнародної Групи «Лафарж», ми бачимо на прикладі інших країн, які переваги може дати нашим клієнтам ця нова технологія. Зокрема, палетування цементу полегшує його транспортування і зберігання на складах у клієнтів. Також ця технологія дозволяє збільшити складські запаси, оскільки палетування гарантує збереження властивостей нашої продукції навіть при найскладніших погодних умовах. Варто відзначити, що завдяки новій системі палетування, процес завантаження тарованого цементу зараз автоматизовано, і, відповідно, використання важкої фізичної праці зведено до нуля. А це, в свою чергу, дозволяє нам забезпечити найвищий рівень безпеки праці й охорони здоров'я», – прокоментував подію генеральний директор ПАТ «Миколаївцемент» Гюнтер Сметана.

ПАТ «Миколаївцемент» входить до міжнародної групи Лафарж. Підприємство виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2011 році «Миколаївцемент» отримав чистий збиток у розмірі 10,9 млн. грн., що в 3,1 рази менше, ніж в 2010 році.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024