На частині території Львівщини запровадили аварійні відключення

вівторок, 20 січня 2026 р. о 11:40
На частині території Львівщини запровадили аварійні відключення
знеструмлення

Мешканців закликають економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади.

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 20 січня, через складну ситуацію в енергосистемі, яка виникла через нічну атаку РФ, у частині території Львівської області енергетики впровадили 10 черг графіків аварійних відключень.

"За розпорядженням НЕК "Укренерго" сьогодні введенні 10 черг графіків аварійних відключень у північній частині Львівської області. Оскільки відключення аварійні, попередити заздалегідь про їх впровадження немає можливості" – йдеться у повідомленні.

У "Львівобленерго" закликають мешканців економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.

Дізнатися чергу відключень можна на сайті "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла", у мобільному застосунку КомКом, у чат-ботах "Львівобленерго" у Viber та Telegram.

Зазначимо, цієї ночі російські окупанти поцілили в об’єкти енергетичної інфраструктури на Одещині, у Вінницькій області, вдарили по Києву. Загалом по території України випустили 373 дрони та ракети, 29 з них влучили на 11 локаціях.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024