На Дорошенка у Львові відкриють ЕтноЦентр Шевченківського гаю

середа, 29 травня 2024 р. о 14:31

Тут буде сувенірна крамничка, інформаційне бюро і виставковий простір для експозицій Шевченківського гаю.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

На вул. Дорошенка відкриють ЕтноЦентр Львівського музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, який виконуватиме функцію центрального представництва Шевченківського гаю у центрі Львова з інформацією, крамничкою та маленькою кавʼярнею.

"Тут буде сувенірна крамничка, інформаційне бюро і виставковий простір для експозиції надбань фондів скансену та сучасного народного мистецтва. Ще одна класна локація Львова для невеликих подій, зустрічей яка занурюватиме в українське. Мріємо, щоб це приміщення стало місцем для зустрічей, семінарів, воркшопів, майстер-класів, арттерапії та наукових конференцій" – наголосив директор музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Михайло Закопець.

Наразі у будівлі ведуться ремонтні та реставраційні роботи, адже в процесі зондажу, було знайдено елементи розписів на стелі. Кошти на реставрацію, ремонт і облаштування простору залучають з продажу квитків відвідувачах Шевченківського гаю, а також долучаються партнери та друзі музею.

Візуалізацію дизайн-проєкту цього простору презентувала студія дизайну та архітектури O.M.Shumelda.

Додамо, у березні цього року комісія охорони здоров'я Львівської міськради погодила передачу Шевченківському гаю двох приміщень тубдиспансеру на вул. Замарстинівській, які перетворять на творчі майстерні.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024