На Городоччині члени виборчої комісії намагалися видати бюлетень виборцю без паспорта

неділю, 21 квітня 2019 р. о 10:00

У місті Комарно спостерігачі зафіксували спробу членів комісії видати вибочий бюлетень людині без паспорта.

Про це повідомляє ГО "Опора" у своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні спостерігачі Оппори на виборчій дільниці №460184 у місті Комарно Городоцького району зафіксували спробу членів відповідної дільничної виборчої комісії видати бюлетень виборцю, який не мав із собою паспорта, що є порушенням закону.

"Спостерігач Опори повідомила членів ДВК, що це є порушенням Закону України "Про вибори Президента України". Таким чином видачі бюлетеня виборцю без паспорта вдалось запобігти", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, виборець може отримати бюлетень для голосування за наявності:

- паспорта громадянина України;

- військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби);

- тимчасового посвідчення громадянина України;

- картки (довідки) установи виконання покарань або слідчого ізолятора – для осіб, які перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах.

Нагадаємо, усі виборчі дільниці у Львові та області відкрились і працюватимуть до 20:00 год.

На Львівщині у день виборів працює телефонна гаряча лінія. Загалом у виборах Президента України можуть взяти участь 1,9 млн виборців у Львівській області.

Додамо, переможцем першого туру президентських виборів став Володимир Зеленський, який набрав 30,24% голосів. Другим став чинний президент Петро Порошенко з результатом в 15,95% голосів. ЦВК офіційно оголосила, що другий тур відбудеться 21 квітня.

Мітки: Городоцький район, ОПОРА, виборча дільниця, новини львова, президентські вибори 2019

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024