На кордоні з Польщею черг не зафіксували

четвер, 26 грудня 2019 р. о 09:30
На кордоні з Польщею черг не зафіксували
пункт пропуску

Сьогодні вранці на західному кордоні немає черг.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

Станом на 08:40 год. ранку 26 грудня на західному кордоні України накопичення транспортних засобів не зафіксували перед пунктами пропуску: Угринів – 0 авто, Рава-Руська – 0 авто та 0 вантажівок, Грушів – 0 авто, Краковець – 0 авто та 0 вантажівок, Шегині – 0 авто та 0 вантажівок, Смільниця – 0 авто.

Зазначимо, з 22 грудня на польсько-українському кордоні у напрямку в’їзду до України утворились великі черги авто, натомість черги легкових авто з боку України були відсутні. 24 грудня найбільші черги зафіксували у пункті пропуску Медика-Шегині.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба запустила інтерактивну карту завантаженості основних пропускних пунктів на кордонах України.

Також у грудні 2016 року на пункті пропуску Краковець – Корчова створили додаткову смугу руху для українців, що мають авто з українською реєстрацією, а також для громадян ЄС.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024