На кордоні з Польщею продовжують фіксувати черги

вівторок, 24 грудня 2019 р. о 09:15
На кордоні з Польщею продовжують фіксувати черги
пункт пропуску

Сьогодні вранці на західному кордоні найбільші черги зафіксували у пункті пропуску Медика-Шегині.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

Станом на 09:00 год. ранку 24 грудня на західному кордоні України накопичення транспортних засобів не зафіксували перед пунктами пропуску, натомість, за даними прикордонної служби Польщі, на виїзд із Польщі утворилися черги: Долгобичув-Угринів – 0 авто, Гребенне-Рава-Руська – 0 авто та 35 год часу для вантажівок, Будомєж-Грушів – 2 год для авто, Корчова-Краковець – 9 год для авто та 19 год для вантажівок, Медика-Шегині – 9 год для авто та 35 год для вантажівок, Кросцєнко-Смільниця – 2 год для авто та 4 год для вантажівок.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба запустила інтерактивну карту завантаженості основних пропускних пунктів на кордонах України.

Також у грудні 2016 року на пункті пропуску Краковець – Корчова створили додаткову смугу руху для українців, що мають авто з українською реєстрацією, а також для громадян ЄС.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024