В області запрацював новий автосервіс для обслуговування великогабаритного транспорту.
Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.
Вчора, 5 серпня, в області відкрили новий автосервіс для обслуговування великогабаритного транспорту.
Новий автосервіс збудувала корпорація Duma, власником якої є депутат Львівської облради Андрій Дума, для власної компанії-перевізника East West Eurolines.
Роботи стартували у листопаді 2024 року, а вартість будівництва та обладнання склала загалом понад 18 мільйонів гривень. Сьогодні на майже 5000 м² одночасно можуть обслуговувати понад 17 великогабаритних автобусів.
На території сервісу діє повний цикл технічного обслуговування – від паливного відділення, мийки, діагностики, шиномонтажу до капітального ремонту двигунів, коробок передач, фарбування та інших необхідних процесів.
"Цей автосервіс – не просто про безпеку та комфорт пасажирів перевізника. Це – про нові робочі місця на Львівщині, про економіку і податки, які обласний і місцевий бюджети спрямовують на допомогу війську, а також підтримку освіти та медицини" – зазначив в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.
Сьогодні компанія має близько 300 одиниць рухомого складу, з яких понад 100 автобусів задіяні на міжнародних маршрутах до Польщі, Чехії та Німеччини. Щороку автопарк оновлюється – компанія активно переходить на сучасний транспорт європейського виробництва, серед якого переважають автобуси VanHool і Setra.