На Львівщині прощатимуться з чотирма бійцями, які загинули у бою з окупантами

понеділок, 15 червня 2026 р. о 09:00
На Львівщині прощатимуться з чотирма бійцями, які загинули у бою з окупантами
Львів

Сьогодні на Львівщині прощатимуться з чотирма Героями, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Про це повідомляє Львівська ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 15 червня, у Львівській області прощаються з бійцями: Андрій Олійник з Шептицького, Іван Жук з Жовкви, Ігор Візний з Нового Роздолу, Андрій Возняк з Дрогобича, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

"Андрій Олійник – житель Шептицького 1979 року народження. Був стрільцем снайпером гірсько-штурмового відділення військової частини А3029.З лютого 2023 року вважався зниклим безвісти. Загинув 8 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Білогорівка на Донеччині. Йому було 44 роки.

Іван Жук – уродженець села Мацошин, проживав із сім’єю у Жовкві. Два роки стояв на захисті держави у складі 155 окремої механізованої бригади імені Анни Київської. Проходив військову підготовку за кордоном. Загинув 7 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Надія Покровського району Донецької області. Воїну було 28 років.

Ігор Візний – житель Нового Роздолу. Був водієм-хіміком аерозольного маскування військової частини А5091. На жаль, 12 червня його життя обірвалося внаслідок зупинки серця дорогою до лікарні.

Андрій Возняк – родом з Дрогобича. З 2024 року служив кулеметником 3 стрілецької роти військової частини А4886.Вважався безвісти зниклим від 19 серпня 2024 року. Нещодавно підтвердилася загибель захисника. Йому було 50 років" – йдеться у повідомленні.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026