На Львівщині призначили нового коменданта та запровадили новий вид перепусток

вівторок, 21 травня 2024 р. о 10:53

В області створили одну обласну комендатуру і 7 районних комендатур, а новим військовим комендантом став Петро Розвадовський.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

У Львівській ОВА провели реорганізацію комендатур, згідно з якою на Львівщині створили одну обласну комендатуру і 7 районних комендатур.

Новим військовим комендантом області замість керівника апарату Львівської ОВА Тараса Греня став начальник Третього спеціального відділу Військової служби правопорядку Петро Розвадовський.

Обласну комендатуру розмістять на території військової частини 2736 3 відділу ВСП, що на вул. Городоцькій у Львові.

"Комендантами районних комендатур стануть відповідні керівники районних центрів комплектування та соціальної підтримки. Щодо перепусток: під час воєнного стану випустили два види перепусток. Понад 46 тисяч перепусток старого зразка були замінені в жовтні 2023 року на нові – майже 31 тисяча штук. За весь період воєнного стану до Львівської ОВА надійшло 5 запитів від правоохоронних органів щодо вчинення спроб виготовлення підробних перепусток" – зазначив Тарас Грень.

Також в області впровадять електронні перепустки.

"Вони будуть знаходитися у гаджетах осіб, які мають право користуватися ними. Вже розробили програму, яка дозволяє представникам органів управління національної поліції та національної гвардії перевіряти правильність та достовірність перепусток" – додав Петро Розвадовський.

Нагадаємо, у квітні цього року у Львівській ОВА змінили порядок, щодо видачі та зберігання перепусток під час дії комендантської години.

Додамо, комендантську годину на території Львівської області ввели 25 лютого 2022 року, з 19 жовтня її скоротили на дві години й вона триває з 00:00 до 05:00 год. Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024