На Львівщині викрили банду наркоторгівців

вівторок, 18 лютого 2025 р. о 13:38
На Львівщині викрили банду наркоторгівців
lviv.gp.gov.ua
наркотики

Зловмисники організували вирощування та збут канабісу з щомісячним прибутком близько 3 мільйони гривень.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Правоохоронці, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, викрили та повідомили про підозру 10 особам, у вирощуванні та збуті канабісу.

"Дніпрянин, який тимчасово мешкає у Львові, розробив злочинну схему, до якої залучив інших чоловіків та жінок, які теж тимчасово проживають у Львові. У спеціально пристосованих приміщеннях у Кривому Розі Дніпропетровської області фігуранти організували вирощення наркотичного засобу канабісу. Позаяк був налагоджений безперервний процес вирощування та виробництва наркотиків, це дозволяло виготовляти та збувати заборонені речовини впродовж усього року" – йдеться у повідомленні.

Готову продукцію зловмисники продавали за допомогою так званих інтернет-крамниць у Telegram, розміщували "закладки, а також відправляли поштою.

"Товар" при відправці підозрювані маскували у різні господарські та побутові товари, а також у продукти харчування. Попередньо встановлено, що протягом місяця здійснювалося понад 2 000 поштових відправлень та "закладок" з наркотичними засобами. Кошти за наркотичні речовини фігуранти отримували на криптогаманці та банківські картки. Орієнтовний щомісячний дохід становив близько 3 млн грн" – наголосили у прокуратурі.

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 20 кг канабісу, а також понад 220 кущів коноплі, галюциногенні гриби, 250 кондитерських виробів з вмістом наркотичної речовини, 1,5 млн грн готівки, технологічне обладнання нарколабораторії, чорнові записи, мобільні телефони та інші речові докази.

Орієнтовна вартість вилучених наркотиків та психотропів становить понад 14 млн грн.

Наразі шістьом фігурантам обрали запобіжні заходи у виді тримання під вартою без права внесення застави, іншим чотирьом – тримання під вартою з правом внесення застави.

Слідчі дії тривають, встановлюються всі причетні особи.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024