На Львівщині юних радикалів звинувачують у брехні

понеділок, 23 жовтня 2017 р. о 10:49

Члени ініціативи Octo Via Group, які цими вихідними організували акцію із висадки дерев у Добротворі, звинувачують Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка у брехні.

Про це повідомили Варіантам члени ініціативи Octo Via Group.

У суботу, 21 жовтня, у Добротворі та Жовкві члени Octo Via Group організували щорічну акцію із висадки дерев.

Загалом участь в акції взяли близько дві сотні людей, серед них – члени Молодіжного крила Радикальної партії Олега Ляшка, яких організатори заходу звинуватили у брехні.

"Ми вже 4 рік організовуємо посадку дерев, загалом висадили понад 120 000 саджанців. Люди, добровольці отримують масу насолоди від хорошої справи і деревця ростуть, виробляючи кисень і приносячи користь. Цього разу до нас добровольцями долучилось Молодіжне крило радикальної партії в кількості 7 чоловік, так-сяк попрацювали, поїли приготованої лісниками юшки і поїхали. А через годину я бачу, як на одному зі сайтів з'являється інформація, в якій йдеться про те, що саме Молодіжне крило радикальної партії організувало цю акцію", – зазначив у коментарі Варіантам член Octo Via Group.

Як йдеться на сайті "Інформатор.news", Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка нібито організувало благодійну акцію із висадки дерев у Добротворі, і саме завдяки цьому цими вихідними вдалося висадити 12 000 дерев.

Таку інформацію члени ініціативи Octo Via Group вважають неправдивою, а Молодіжне крило радикальної партії Олега Ляшка звинувачують у піарі та дезінформації.

Мітки: Львівська область, Добротвір, Жовква, Олег Ляшко, Радикальна партія України

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024