На Львівщині за майже три мільйони продають недобуд зі складом металу та цементу

четвер, 2 жовтня 2025 р. о 12:39
На Львівщині за майже три мільйони продають недобуд зі складом металу та цементу
privatization.gov.ua
бетонно-змішувальний вузол

Фонд держмайна виставив на приватизацію бетонно-змішувальний вузол у Новому  Яричеві за 2,7 мільйона гривень.

Фонд державного майна оголосив аукціон у системі ProZorro щодо приватизації об'єкта незавершеного будівництва – бетонно-змішувального вузла на вул. Міцкевича, 63 у смт Новий Яричів Львівського району.

Аукціон стартує 9 жовтня, а початкова вартість закупівлі становить 2 763 397 грн.

П'ятиповерховий недобуд продається разом зі складом металу та складом цементу.

"Об'єкт приватизації знаходиться в центральній частині селища Новий Яричів, неподалік місцевої річки. Поруч з об'єктом розташовані: сквер, селищна рада та магазини. Перспективне розташування об'єкта приватизації відкриває можливості для ведення бізнесу.

До складу об’єкта приватизації входять: бетонно-змішувальний вузол зі складом цементу, площею основи 64,9 м². Відсоток готовності – 79%; склад металу – одноповерхова будівля площею основи 648 м², площа приміщень – 614,7 м². Відсоток готовності – 54%" – йдеться у повідомленні.

Нерухомість, яку продають, не перебуває на балансі жодної з державних установ.

Додамо, цьогоріч Фонд держмайна виставляє на приватизацію низку держпідприємств Львівщини.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024