На Львівщині запрацює польовий госпіталь Ізраїлю

середа, 9 березня 2022 р. о 15:28
На Львівщині запрацює польовий госпіталь Ізраїлю
посольство Ізраїлю

Ізраїльські медики планують наступного тижня розгорнути польовий госпіталь у Львівській області.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Наступного тижня Міністерство охорони здоровʼя та Міністерство закордонних справ Ізраїлю відправлять в Україну ізраїльську медичну делегацію, яка відкриє на території Львівської області польовий госпіталь.

Госпіталь розгорнуть у рамках гуманітарної допомоги українському народу, він включатиме відділення для дітей та дорослих, приймальне відділення, пологовий будинок та відділення швидкої допомоги. Також використовуватимуться передові технології дистанційної медицини.

Міністр охорони здоровʼя Ніцан Горовиць повідомив:

"Ми виконуємо свій моральний обов'язок, збільшуючи гуманітарну допомогу українському народу, і ми продовжимо робити все необхідне для порятунку життів громадян, чий світ було зруйновано за одну мить. Я дякую Медичному центру "Шиба", "Клаліт" та медичним співробітникам з усієї країни, які вкотре демонструють мужність та самовідданість" – наголосив міністр охорони здоров'я Ізраїлю Ніцан Горовиць.

Нагадаємо, 2 березня, на вул. Газовій, 36 у Львові, де знаходиться почесне консульство Держави Ізраїль в Західному регіоні України та куди ще 22 лютого переїхало з Києва посольство Ізраїлю в Україні, утворилися черги до автобусів на виїзд з України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024