На Львівщині зареєстровано обласний осередок Опозиційного блоку

вівторок, 7 квітня 2015 р. о 16:19
На Львівщині зареєстровано обласний осередок Опозиційного блоку
volynpost.com
Опозиційний блок

У Сокалі перебуває регіональне відділення політичної партії "Опозиційний блок" у Львівській області.

Про це повідомляється у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Львівський осередок партії знаходиться у Сокалі на вул. Чайковського. Його засновниками виступають Юрій Труш, Мар’яна Андрусів та Андрій Яворський.

Керівником львівського регіонального осередку організації з 7 лютого цього року призначено Богдана Грицика.

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі – 25 березня 2011 року.

Нагадаємо, партія "Опозиційний блок" заснована у 2010 році. До неї входять "Партія розвитку України", партія "Центр", "Нова політика", "Державний нейтралітет", "Україна — Вперед!", "Трудова Україна" та лідери колишньої Партії регіонів

Партія має свої регіональні відділення у Одеській, Івано-Франківській, Хмільницькій, Херсонській, Чернігівській, Кіровоградській, Луганській, Сумській, Запорізькій та Рівненській областях.

На виборах до Верховної Ради у 2014 році від Опозиційного блоку пройшли львів'янин, колишній заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма та колишній депутат Львівської облради та соратник Медведчука Тарас Козак.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024