На Львівщині збільшилася кількість диких тварин

середа, 1 березня 2023 р. о 14:11
На Львівщині збільшилася кількість диких тварин
w.forest.gov.ua
лісове господарство Львівщини

В області спостерігається збільшення усіх видів диких тварин, у тому числі червонокнижних.

Про це повідомила пресслужба Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

На території Львівської області, за результатами обліку, спостерігається стабільний приріст усіх видів мисливських та червонокнижних видів звірів і птахів.

Мисливські колективи області провели облік майже одночасно у всіх мисливських організаціях протягом січня і до першої декади лютого.

"Щорічна таксація мисливських видів звірів та птахів, є одним з обов’язкових заходів ведення мисливського господарства. Підгодівля звірів зимою зменшує площу пошуку природних кормів звірами, і вони збиваються в стада, облюбовують певні ділянки лісу, які називаються зимові стації перебування. На місцях скупчень тварин, у стадах, їх легше рахувати. Окрім того, обліковець має можливість візуально оцінити стан звірів, визначити їх стать та вік. Чисельність дичини в кожному господарстві є важливим показником, адже від нього залежить, чи буде полювання в господарстві на цей вид, чи ні" – йдеться у повідомленні.

Загалом за результатами обліку на території області нарахували: 156 зубрів, 145 лосів, 1921 оленів благородних, 18450 козуль, 3581 кабанів, 3821 бобрів, 1873 борсуків, 4152 куниці лісової, 214 вовків та 69 ведмедів.

Разом усіх копитних звірів, у цьому році обліковано 24402, що на 1477 голів більше аніж у попередньому.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024