На очищення від сміття кладовищ Львова виділили мільйон гривень

понеділок, 2 березня 2020 р. о 12:40

ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" замовило послуги з вивезення сміття з кладовищ Львова за 1 млн грн.  

Львівське комунальне підприємство "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" оголосило тендер у системі ProZorro на послуги з вивезення побутових відходів з територій кладовищ Львова, які переможець тендеру має здійснювати до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 10 березня, а очікувана вартість послуг становить 1 000 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має вивозити сміття із території таких кладовищ міста: Янівське – вул.Т.Шевченка, 128, Голосківське – вул. І.Миколайчука,42, Сихівське – вул.Зелена (с.Пасіки-Зубрицькі), кладовище на вул. Д.Чижевського, кладовище на вул. Майданній, кладовище на вул. Топольній, кладовище Білогорща – вул.Білогорща, кладовище на вул. Тракт Глинянський, кладовище на вул.Варшавській.

Загалом протягом року з території міських кладовищ, на яких облаштовано 79 контейнерів, мають вивезти 645 тисяч тонн сміття.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року депутати Львівської міськради прийняли програму утримання львівських цвинтарів на 2020-2022 роки. А з серпня того ж року у Львові на 12% подорожчали ритуальні послуги.

Мітки: закупівлі, новини львова, кладовища, ProZorrо, ритуальні послуги , ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг"

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024