На річці Стрий збудують гідроелектростанцію

пʼятниця, 3 березня 2023 р. о 13:50
На річці Стрий збудують гідроелектростанцію
річка Стрий

Гідроелектростанцію спорудять на території Сколівської громади.

Про це повідомила пресслужба Сколівської міської ради.

Сьогодні, 3 березня Сколівська міськрада та компанія "Сколе Енерго" підписали меморандум щодо будівництва гідроелектростанції на річці Стрий, що на території Сколівської ОТГ.

"Відбулася робоча зустріч щодо розгляду можливості реалізації проєкту будівництва гідроелектростанції на території нашої громади на р. Стрий. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму між Сколівською міською радою та компанією "Сколе Енерго".

Гідроелектростанція – це сучасний спосіб генерації енергії, що не завдає шкоди довкіллю та створює передумови для енергетичної незалежності" – наголосили у міськраді Сколе.

Проєкт має передбачати такі речі:

- очистка річки від сміття;

- створення додаткового контролю рівня води під час паводків;

- розширення місцевої рекреаційної зони.

Додамо, у 2016 році Варіанти дослідили ситуацію із будівництвом міні-ГЕС на карпатських річках та вияснили, чого мешканці навколишніх сіл виступили проти цього будівництва. Детальніше – у статті "Бісові ГЕСи Закарпаття".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024