Аварія трапилась на дорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий у селі Городовичі.
Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Вчора, 21 червня, близько 13:20 год на дорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий у селі Городовичі Самбірського району зіткнулись авто Opel Vivaro, яким керувала 34-річна мешканка Самбірського району, та електромопед під керуванням 74-річної мешканки Самбірського району.
Внаслідок аварії водійку електромопеда госпіталізували до реанімації, де вона померла.
За цим фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.