Аварії трапилась на трасі Львів – Самбір – Ужгород поблизу села Бориня.
Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Вчора, 7 травня, близько 11.00 год на дорозі Львів – Самбір – Ужгород поблизу села Бориня Самбірського району водій мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 3100, 24-річний іноземець, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де перекинувся.
Внаслідок аварії постраждали двоє іноземок, пасажирок авто, віком 39 і 40 років. Їх з травмами госпіталізували до лікарні.
За цим фактом слідчі відділення поліції №2 Самбірського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.