На Стрийщині виявили російський безпілотник

вівторок, 17 лютого 2026 р. о 10:54
На Стрийщині виявили російський безпілотник
Фб Козицького
безпілотник

Безпілотник виявили у полі неподалік від житлових будинків.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 17 лютого, близько 09:56 год в одному зі сіл Стрийського району виявили уламки російського безпілотника, якими РФ атакувала Львівщину.

На місці наразі працюють профільні служби.

"В одному зі сіл Стрийського району неподалік від приватних будинків у полі виявили ворожий безпілотник. На місці вже працюють профільні служби. Не підходьте близько до таких знахідок, це може бути небезпечно для вашого життя. Одразу викликайте поліцію та ДСНС" – заявив Козицький.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої російської атаки на територію Львівської області залетіли п'ять російських безпілотників, чотири з яких знищили сили ППО. Натомість п'ятий безпілотник був локаційно втрачений.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024