Васлідок пожежі ніхто не постраждав.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.
Вчора, 23 червня, о 11:57 год поблизу селища Олесько Буської громади Золочівського району виникла пожежа у вантажівці MAN.
Як з’ясувалося, під час руху водій помітив, що колесо причепа почало диміти. Він зупинив вантажівку та викликав рятувальників.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло колесо причепа на площі 1 м². О 12:22 год надзвичайники ліквідували займання.
Васлідок події ніхто не постраждав.