На Яворівщині через ракетні удари пошкоджено житлові будинки

вівторок, 17 травня 2022 р. о 10:34
На Яворівщині через ракетні удари пошкоджено житлові будинки
Фб ППО ПвК ''Захід'
ракетний удар

У одному із сіл району уламки ракети частково пошкодили об’єкт залізничної інфраструктури та вибили вікна у навколишніх будинках.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Цієї ночі на Львівщині було дві повітряні тривоги та 2 масові хвилі ракетних вильотів. У Львові жодна ракета не приземлилась. Добре спрацювали сили ППО. Тому ми не знаємо чи було наше місто ціллю на цей раз.

У одному із сіл Яворівського району уламки ракети частково пошкодили об’єкт залізничної інфраструктури. В навколишніх будинках повилітали шибки. І це все у 20 кілометровій зоні до кордону з Європейським Союзом.

Це справді була одна із найбільших атак на Львівську область за кількістю ракет" – наголосив Садовий.

Нагадаємо, сьогодні вночі російські ракети потрапили в об’єкт Львівської залізниці на Яворівщині. Жертв немає, а Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗСУ заявило, що збило три крилаті ракети над Львівщиною.

Це шостий ракетний удар на території Львівщини. Перед цим, 15 травня, російські ракети поцілили на територію Яворівщини, а 3 травня російські ракети вчетверте атакували об'єкти у Львові. 18 березня влучили в авіаремонтний завод у Львові. 26 березня було два попадання в об'єкти критичної інфраструктури Львова. Постраждало 5 осіб. 18 квітня внаслідок ракетного удару у Львові загинуло 6 осіб та 8 постраждало.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024