Найбільш масове порушення на виборах на Львівщині – голосування без паспортів

неділю, 21 квітня 2019 р. о 14:22
Найбільш масове порушення на виборах на Львівщині – голосування без паспортів
ОПОРА
вибори 2019

Найпоширенішим порушенням серед тих, які фіксують спостерігачі на виборчих дільницях на Львівщині, є спроба видати бюлетені виборцям без паспортів. 

Про це повідомила ГО ОПОРА.

Три такі спроби зафіксували на дільниці в місті Комарно Городоцького району.

Спроби видати бюлетені виборцям без паспортів робили члени комісії у селі Покрівці Жидачівського району, але вони були вчасно зупинені спостерігачами.

На дільниці в селі Стара Ропа Старосамбірського району таки вдалось видати бюлетень для голосування виборцю, який не мав паспорта.

Спостерігачі ОПОРИ також зафіксували 2 випадки порушення таємниці голосування.

На двох дільницях, відповідно, у Ходоріві Жидачівського району та селі Солонка Пустомитівського району зранку були відсутні плакати з інформацією про кандидатів в президенти. До обіду ситуацію на обох дільницях виправили.

На дільниці у Ходорові Жидачівського району кількість виборчих скриньок та кабінок для голосування була меншою, ніж передбачено Законом «Про вибори Президента України».

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024