Нардепи підтримали ратифікацію Стамбульської конвенції

понеділок, 20 червня 2022 р. о 14:09
Нардепи підтримали ратифікацію Стамбульської конвенції
Фб ВРУ
Верховна Рада

Верховна Рада проголосувала за ратифікацію Стамбульської конвенції.

Про це повідомляє Європейська правда.

Сьогодні, 20 червня, Верховна Рада підтримала ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами – Стамбульську конвенцію.

"За" проголосували 259 народних депутатів, проти – 4, утрималися – 25.

Від фракції Слуги народу надійшло 193 голоси, 1 – проти, 6 – утрималися; від Європейської солідарності – 9 "за", 1 – утримався; від Батьківщини утрималися всі 13 нардепів, які голосували; від Голосу" – 10 "за" і 2 – проти; від Платформи за життя і мир, Довіри й Відновлення України всі депутати, які проголосували, дали голоси "за"; від За майбутнє – 2 голоси "за", 1 – проти і 6 – утрималися.

Зазначимо, цим документом Україна визнає, що метою конвенції є захист жінок від усіх форм насильства, недопущення, кримінальне переслідування та ліквідація насильства стосовно жінок і домашнього насильства, яке вчинено також стосовно чоловіків і дітей (хлопців і дівчат).

Стамбульська конвенція – це міжнародна угода Ради Європи щодо насильства проти жінок і домашнього насильства, підписана у Стамбулі 11 травня 2011 року.

Щонайменше 34 країни вже ратифікували її.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024