Навколо Львівського геріатричного пансіонату за два мільйони встановлять нову огорожу

середа, 18 серпня 2021 р. о 16:57
Навколо Львівського геріатричного пансіонату за два мільйони встановлять нову огорожу
Фб геріатричного пансіонату
Львівський геріатричний пансіонат

З бюджету області передбачили два мільйони гривень на встановлення  сучасної огорожі навколо Львівського геріатричного пансіонату.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора, 17 серпня, під час виїзного засідання комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій облради депутати оглянули територію комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський геріатричний пансіонат", де мають встановили нову сучасну огорожу.

Як пояснив директор Львівського геріатричного пансіонату Микола Модь, у закладі постійно проживають 280 осіб літнього віку, а металева огорожа, яку встановили ще у 1970-х роках, станом на сьогодні пошкоджена у багатьох місцях.

"Сюди, на подвір’я геріатричного пансіонату часто заходять сторонні люди, минулого року нам доводилося тричі викликати пожежників та гасити стихійні вогнища" – зазначив Микола Мудь.

На встановлення нової огорожі в обласному бюджеті передбачено 2 млн грн. Це рішення Львівська обласна рада прийняла ще 16 березня цього року.

Відтак члени комісії доручили керівництву управління майном спільної власності облради та КП "Львівського геріатричного пансіонату" невідкладно завершити процедуру підготовки відповідних документів та розпочати проведення процедури закупівлі щодо виконання робіт із капітального ремонту й облаштування огорожі.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024