Новообраний нардеп відсторонив 40 працівників санаторію нібито через недостачу

понеділок, 10 листопада 2014 р. о 18:29
Новообраний нардеп відсторонив 40 працівників санаторію нібито через недостачу
vtruskavec.com
санаторій Женева

Сорок працівників трускавецького санаторію «Женева» в один день відсторонив власник та новообраний народний депутат Андрій Лопушанський.

Керівництво закидає працівникам недостачу у касі, а саме 360 тисяч гривень, проте люди запевняють, що саме таку суму їм заборгували власники, коли не виплачували зарплати декілька місяців, повідомляє 24 канал.

Працівники не розуміють, як могла виникнути нестача, адже за ними постійно ведеться відеонагляд, до того ж їх прослуховують.

Колишня працівниця санаторію Ірина показала своє робоче місце: «Ось комп'ютер, за яким ми працюємо, а тут відразу все переглядається в режимі онлайн і в записі також».

Працівники санаторію пояснюють: керівництво ще від серпня боргує їм зарплату на ту ж суму, в крадіжці якої їх звинувачують.

Колишня працівниця санаторію Неля також розповіла, що «зарплату видають в конвертику».

«Ми всі поставлені перед фактом, що людей переведено на 0,25%, які теж ділять на половину, і якщо розібратись, то ми працюємо у місяць за 123 гривні», - додала вона.

Люди кажуть, що Лопушанський з ними не контактує. Тож виправдовуватись перед колишніми працівниками був змушений генеральний директор санаторію "Женева" Андрій Юрків.

За його словами, людей не звільнено, а лише відсторонено від роботи. «Людей багато, колектив великий, гості приїжджають, а надходження у касу дуже малі», - пояснив керівник закладу.

Тож тепер керівництво почало внутрішнє розслідування та економічний аналіз. «Відповідно може будуть подання в міліцію, заведені кримінальні справи проти порушників», - наголосив Юрків.

Попри це колишні працівники підприємства вже написали заяву до міліції, а незабаром підуть і до прокуратури.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024