Новий офіс для львівських міліціонерів на Стрийській несподівано подешевшав на 3 млн грн

середа, 18 вересня 2013 р. о 09:39

Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області акцептувало пропозицію ПАТ “Холдингова компанія “Еко-Дім”, яке готове збудувати нове приміщення для управління на вулиці Стрийській за 41 млн 149,9 тис. грн.

Про з посиланням на Вісник державних закупівель пишуть "Наші гроші. Львів".

Як пише видання, влітку тендер на ці ж роботи вже оголошувало управління капітального будівництва Львівської міськради. Переможцем торгів також визначили “Холдингову компанію “Еко-Дім” з єдиною різницею, що сума договору була значно більшою – 44,10 млн грн.

У Віснику держзакупівель відсутня інформація, чому через два дні після публікації результатів тендеру міськради було оголошено новий тендер на будівництво офісу для міської міліції, тепер вже Львівським міським управлінням. Але у “свіжому” тендері змінилася документація торгів щодо технічного завдання. Обсяг деяких робіт було зменшено. Наприклад, у липневому тендері у розділі “загальнобудівельні роботи” було вказано, що потрібно перевезти 3955,9 т грунту, натомість у вересневому — лише 1160,9 тонн.

Якщо раніше роботи мали завершити до кінця 2014 року, то тепер — до кінця 2015-го або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань. Окрім того у графі “джерела фінансування” до коштів місцевих бюджетів додали “кошти державного бюджету України”.

У новому тендері насторожують надзвичайні здібності Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області, пише видання. У Віснику держзакупівель замовники вказують очікувану вартість закупівлі. У даному випадку працівники львівської міліції вказали суму, яка до копійок повторює пропозицію “Холдингової компанії “Еко-Дім”, яка згодом була акцептована.

Основним власником фірми ХК “Еко-Дім” є ТзОВ “Управляюча компанія “Еко-Дім”, засновником і директором котрого у свою чергу є Володимир Артемович. Окрім того він також напряму володіє 1,14% холдингової компанії, ще 9,49% її акцій належать Артемовичу Ігорю Володимировичу.

Обидвоє також раніше були партнерами по фірмах ТОВ “Секор” і ТОВ “Бодекс” Романа Козака, батька Тараса Козака, колись заступника Голови ДПА у Львівській області (1998-2003), начальника Західної регіональної митниці (2003-2005), заступника Голови Держмитслужби України (2005-2010), а нині – депутата Львівської обласної ради і заступника Віктора Медведчука по ГО “Центр Правова Держава”.

За даними Вісника держзакупівель, жодного іншого тендеру за останні п’ять років компанії з групи “Еко-Дім” не вигравали.

Мітки: Стрийська, Вісник державних закупівель, міліція, правоохоронні органи

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024