Львівська облрада виставила на приватизацію приміщення у будівлі на вул. Січових Стрільців, 3 за 49 мільйонів гривень.
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило аукціон у системі ProZorro щодо приватизації нежитлових приміщень загальною площею 1253,7 м² на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові.
Аукціон стартує 27 травня, а початкова вартість закупівлі становить 49 788 297,60 грн.

Нежитлові приміщення знаходяться у 3-поверховій будівлі – пам'ятці архітектури місцевого значення. Сюди входять: приміщення другого поверху площею 168 м², приміщення антресолі площею 27,4 м², приміщення третього поверху площею 732 м², приміщення четвертого поверху площею 326,3 м².
Будівля перебуває у задовільному стані, однак приміщення потребують ремонту.
Також низка приміщень, які виставлені на продаж, перебувають в оренді. Орендарі – ГО "Опілля", "Український інститут "Євросоціум" та ЛМГО "Український фонд "Громадська думка".
Нагадаємо, на початку травня Львівська облрада оголосила аукціони з приватизації 10 об’єктів у Львові, місті Кам'янка-Бузька та Старому Селі, серед них – й приміщення на вул. Січових Стрільців, 3.
Як повідомляли раніше в управлінні майном спільної власності Львівської облради, за час запровадження воєнного стану в Україні це перші 10 об’єктів підготовлені до продажу.