У квітні поблизу села Давидів у ДТП загинула 17-річна мешканка Винників, яка орендувала несправний квадроцикл.
Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Правоохоронці повідомили про підозру розпоряднику прокату квадроциклів, мешканцю Кривого Рогу, який зараз проживає у Львові. Його звинувачують у наданні в оренду несправних квадроциклів, через що 16 квітня загинула 17-річна дівчина, мешканка Винників.
"У той день мати дівчини орендувала мотовсюдиходи, щоб покататися у лісовому масиві неподалік с. Виннички Давидівської громади з 17-річною донькою. "Інструктором" був неповнолітній знайомий орендодавця. При цьому ніхто з трьох керманичів не мав посвідчень водіїв потрібної категорії та підтверджених навичок кермування таким транспортом.
Під час катання неповнолітня водійка не впоралася з управлінням і виїхала на узбіччя. Транспортний засіб перекинувся разом з дівчиною. Від отриманих травм вона загинула на місці" – йдеться у повідомленні.
Експертиза встановила, що на усіх квадроциклах не працювали системи освітлення, а на тому, яким користувалася мати загиблої, були несправні гальма. Також жоден з них не був зареєстрований в сервісному центрі МВС.
Організатору прокуту повідомили про підозру у порушені правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, шляхом допуску до керування транспортним засобом особи, яка не мала права на керування таким транспортним засобом, що спричинило смерть неповнолітньої (ст. 287 ККУ).