Пам'ять композитора Мирослава Скорика вшанують у Львові 

четвер, 11 липня 2024 р. о 12:19

У суботу, 13 липня, у день уродин видатного українського композитора Мирослава Скорика відбудеться покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі.

На спомин про маестро пройде також Богослужіння. 

Про це повідомила Львівська обласна рада. 

Мирослав Скорик, чий внесок у світ музики визнаний не лише в Україні, але й у всьому світі, є патроном Львівської національної філармонії, що має його ім'я з 2021 року. Його творчість - від вокальних мініатюр до симфонічних поем - має велике значення для національної культури України.

Цього дня, Академічний симфонічний оркестр під орудою диригента та генерального директора Володимира Сивохіпа презентує програму-присвяту митцю. 

Символічно, цей вечір є закриттям сезону філармонії на вулиці Скорика. Академічний симфонічний оркестр виконає відомі твори Мирослава Скорика, включаючи його сюїту до драми Лесі Українки "Камінний господар", що вразить слухачів своєю театральністю та емоційністю.

Особливою  подією стане прем'єра твору Богдани Фроляк - концерту для гобоя та симфонічного оркестру, написаного на замовлення українського гобоїста Ігоря Лещишина. Цей музичний шедевр, написаний у 2022 році, вперше звучатиме в Україні, даруючи слухачам неповторні емоції та враження. 

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024