Поліція шукає підозрюваного у розстрілі буса з працівниками ТЦК біля Львова

четвер, 22 січня 2026 р. о 11:21
Поліція шукає підозрюваного у розстрілі буса з працівниками ТЦК біля Львова
lv.npu.gov.ua
ТЦК

За даними поліції, підозрюваний переховується від слідства.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Правоохоронці оголосили у розшук 28-річного Назара Бубу, якого підозрюють у розстрілі мікроавтобуса Volkswagen Transporter, в якому перебували працівники ТЦК.

За даними поліції, Назар Буба переховується від слідства.

Зазначимо, 14 січня на перехресті вулиць Лесі Українки – Небесної Сотні у селищі Рудно Назар Буба, перебуваючи у салоні авто Volkswagen Passat, здійснив декілька пострілів з травматичної зброї по мікроавтобусу Volkswagen Transporter з працівниками ТЦК та втік з місця події.

Ніхто з військовослужбовців не постраждав, а мікроавтобус отримав технічні пошкодження.

За цим фактом слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

У поліції просять усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановити місце перебування розшукуваного, закликаємо зголоситись на оперативну лінію 102 або за номером телефону: (032) 238-43-95.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024