Померла артистка Львівської опери Христина Трач

пʼятниця, 14 червня 2024 р. о 13:18

Прощання з артисткою відбудеться завтра у фойє Львівської національної опери.

Про це повідомляє Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

У Львові померла багаторічна працівниця театру, заслужена артистка України, артистка балету Христина Трач.

"Прощання відбудеться 15 червня (субота) з 10:00 до 11:00 у фойє Львівської національної опери" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Христина Трач почала працювати артисткою балету у Львівському академічному театрі опери і балету з 1996 року, ще будучи студенткою класичного відділення Львівського державного училища культури і мистецтв.

Працюючи в балетній трупі ввійшла в усі сольні номери вистав. Артистка досконало володіла технікою класичного танцю. Її репертуар налічував понад 20 партій, серед яких - Нікія, Гамзатті, Кітрі, Вулична танцівниця, Володарка дріад ("Баядерка", "Дон Кіхот" Л. Мінкуса), Жізель, Мірта ("Жізель" А. Адана), Медора ("Корсар" А. Адана), Сванільда  ("Коппелія" Л. Деліба), Соломія Крушельницька ("Повернення Баттерфляй" Дж. Пуччіні-М. Скорика) та інші.

Разом із трупою театру Христина Трач брала участь у закордонних фестивалях і концертах, де на високому рівні репрезентувала українське балетне мистецтво.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024