Посадовця Сколівської РДА звільнять через опалення

вівторок, 5 січня 2016 р. о 16:28

Начальника управління Сколівської РДА звільнять з посади через відсутність опалення у одній із шкіл району.  

Про це повідомила Львівська ОДА.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, за зловживання, які виявила фінансова інспекція під час перевірки у відділі освіти Сколівського району, а також за неналежну підготовку навчального закладу до опалювального сезону, головний освітянин Сколівщини Любомир Губиш позбудеться посади.

"Любомир Губиш надав Львівській ОДА інформацію про те, що всі школи Сколівського району готові до опалювального сезону. Проте, ці дані були недостовірними. Зокрема, у школі села Тухля, температурний режим у класах був незадовільний, а також не було завершено реконструкцію котельні", – заявив Юрій Підлісний.

Як наслідок, Любомир Губиш отримав догану за неналежну підготовку до опалювального сезону закладів освіти району. Окрім цього, було призначено перевірку, під час якої фінансова інспекція виявила зловживання. На підставі цих двох фактів, голова Сколівської РДА Ігор Свистун прийняв рішення про звільнення Любомира Губиша із займаної посади

"Слід зазначити, що на посаду керівника освіти району призначає голова районної державної адміністрації. Також до його компетенції належить і звільнення посадовця у випадку зловживань та неналежного виконання своїх обов’язків", – наголосив Юрій Підлісний.

Нагадаємо, у 2014 році голова Сколівської РДА Ігор Свистун жив на 24 тис. грн допомоги з безробіття.

Мітки: Львівська ОДА, опалювальний сезон, сколівська рда, Юрій Підлісний

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024