Пожежними частинами опікуватиметься місцева влада

понеділок, 6 лютого 2017 р. о 16:47

Уряд планує ініціювати передачу пожежних частин із державної в комунальну власність.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, 25 січня уряд затвердив стратегію реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки, яка передбачає розроблення законопроекту про передачу майнових комплексів державних пожежно-рятувальних підрозділів та іншого майна ДСНС із державної в комунальну власність.

Також передбачається покласти на органи місцеву владу гарантування пожежної безпеки територій та створення пожежних частин об'єднаних територіальних громад і передачу їм майна ДСНС.

Нагадаємо, ще раніше в уряді наголошували про намір ліквідувати пожежну інспекцію та створити волонтерські пожежні бригади.

Ще у лютому 2016 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков представив стратегію змін Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зокрема, він наголошував на скороченні працівників, як додав Аваков, в ДСНС працюють майже 70 тисяч чоловік.

Мітки: комунальна власність, ГУ ДСНС у Львівській області, ДСНС, Арсен Аваков

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024