Правоохоронці виявили склад із запчастинами до військової авіатехніки у Львові

пʼятниця, 16 грудня 2022 р. о 10:29
Правоохоронці виявили склад із запчастинами до військової авіатехніки у Львові
Фб Прокуратури Львівської області
прокуратура Львівської області

За попередніми оцінками, вартість вилученого становить понад 250 млн грн.

Правоохоронці під час обшуків у торгівельному павільйоні на одному з ринків Львова виявили та вилучили понад 18 000 комплектуючих запчастин до військової авіатехніки, зокрема літаків МІГ.

Про це повідомила прокуратура Львівської області.

Також провели обшук на території іншої області, за місцем проживання особи, яка причетна до вчинення кримінального правопорушення, де також виявили понад 40 000 аналогічних запчастин, технічна документація, телефони та інші речові докази по справі.

За цими фактами прокуратура відкрила кримінальне провадження, вирішується питання щодо призначення ряду експертиз та встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Враховуючи, що за оцінками спеціалістів вилучені запчастини відносяться до категорії дефіцитних комплектуючих, буде вирішуватись питання щодо їхньої найшвидшої передачі на потреби ЗСУ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024