Правий сектор виявив агента ФСБ у Львівській облраді

середа, 11 лютого 2015 р. о 19:59
Правий сектор виявив агента ФСБ у Львівській облраді
pukmedia.com
фсб

Правий сектор виявив "руку Москви" у Львівській облраді - ним виявився депутат Богдан Каспер.

Правий сектор виявив агента ФСБ у Львівській облраді

Про це йдеться у заяві Львівської обласної організації Правий сектор.

"Правий сектор" стверджує, що у Богдана Каспера є завдання від ГРУ та ФСБ "дискредитувати добровольців, які успішно тлумлять ворога на Сході і є страшним сном для окупанта".

"Серед таких "павліків морозових" – Богдан Каспер, сумнівний маргінальний жовківський писака та слуга російської релігійної секти, яка пускає свої щупальці в Галичині", – йдеться у заяві Правого сектору.

"Правий сектор" стверджує, що Каспера навмисно, по завданню Москви, хотів стати їхнім членом.

"Кремлівські спецслужби свого часу вже засилали його до ВО "Свободи", а недавно він хотів затесатися і у лави Правого сектора. Однак, дискредитувавши себе, до легіону Яроша він так і не зумів потрапити, тож сьогодні завзято відробляє феесбешні гроші – обливає брудом Правий сектор, – сказано у повідомленні.

"Якщо путінські пронири активізувались вже навіть на Галичині, значить добровольці Правого сектора добряче розізлили кремлівського карлика" – зробили висновок у Правому секторі.

Нагадаємо, депутат Богдан Каспер у вересні минулого року був виключений з фракції ВО "Свобода".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024