Простір синагог відреставрують за 180 тисяч гривень

четвер, 3 вересня 2020 р. о 17:08

Виконком погодив виділити з бюджету Львова 180 тис грн на реставрацію "Простору синагог".

Сьогодні, 3 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про обслуговування території "Простір синагог" у 2020 році.

Зокрема, виконком дозволив ЛКП "Бюро спадщини" провести ремонтно-реставраційні роботи на території "Простору синагог", що знаходиться між вул. Староєврейською, будинками № 3 і № 5 на вул. Арсенальській, будинком № 29 на вул. І. Федорова.

На реставрацію з бюджету Львова передбачили 180 тисяч гривень.

Крім цього, міськрада має напрацювати рішення щодо охорони "Простору синагог" та представити на наступне засідання виконкому.

Натомість начальниця управління охорони історичного середовища міськради Лілія Онищенко-Швець пропонувала забезпечити тут цілодобовий пост охорони ЛКП "Муніципальна варта", на що необхідно 274 тис грн з бюджету.

"Громадський простір є одним з улюблених для наших мешканців, але вони не завжди там себе поводять так, як належить. Камери спостереження не дають результату. Муніципали і поліція мусять по кілька разів за на день туди виїжджати. Перш за все, ми хочемо забезпечити там пункт нашої Муніципальної варти, щоб вони завжди були там на місці" – наголосила Лілія Онищенко-Швець.

Детальніше про "Простір синагог" можна дізнатися у статті Варіантів "Простір неформалів".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024