Російська залізна дорога призупинила продаж квитків на поїзди до України

четвер, 14 лютого 2013 р. о 12:56

«Російські залізниці» призупинили продаж квитків на поїзди, які відправляються до України з 30 березня.

Таке рішення, як пояснюють у компанії, було прийняте на прохання адміністрації залізниць України. Українська влада поки остаточно не вирішила, чи буде країна в березні 2013 року переходити на літній час.

Мінекономрозвитку України в середині січня поточного року запропонувало скасувати перехід на літній час. За задумом чиновників, в країні мав би бути введений час другого часового поясу (київський час, UTC +2), що дозволило б відмовитися від щорічного переведення стрілок. Але питання поки не вирішене.

Восени 2011 року РЗД також призупиняли продаж квитків на потяги до України – через те, що та переходила на зимовий час, а Росія ні. Продажі на поїзди, які відправляються на початку грудня, поновилися в середині листопада.

У Росії перехід з літнього на зимовий час був скасований 2011 року. Восени 2012 року в Держдуму був внесений законопроект про перехід на постійне зимовий час. Після цього в РЖД тимчасово зупинили продаж квитків на поїзди далекого прямування до рішення влади щодо часу. А 1 жовтня продаж квитків був відновлений, без очікування остаточного рішення.

Джерело: lenta.ru

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024