Окупанти випустили по території України 108 дронів Shahed, 93 з них збили сили ППО.
Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбуці.
Сьогодні вночі, 20 травня, в Україні оголошували повітряну тривогу, російські окупанти випустили 108 дронів Shahed-136/131.
Протиповітряною обороною було збито 93 безпілотники.
"У ніч на 20 травня (із 19.00 19 травня) противник атакував 108-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Шаталово, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф.
Станом на 09.00 протиповітряною обороною знешкоджено 93 ворожі БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півночі та в центрі країни. 35 – збито вогневими засобами ураження, 58 – локаційно втрачені/подавлені РЕБ (без негативних наслідків). Внаслідок ворожої атаки постраждали Донеччина, Дніпропетровщина, Сумщина та Житомирщина" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня через атаку постраждали приватний будинок та автомобіль у селі Підбірці Львівської громади.
Внаслідок ранкової атаки 15 січня російські ракети поцілили у два об'єкти критичної інфраструктури в області. Також атака пошкодила низку будинків у селі Скнилів, а в полі на Стрийщині виявили уламки ракети та одну нездетоновану ракету.
Раніше, під час масованого обстрілу 13 грудня 2024 року, російські ракети поцілили в об'єкти енергетики на Львівщині. 28 листопада ракети влучили в об’єкт критичної інфраструктури на Дрогобиччині.
Перед цим Львівщину атакували 17 листопада. Тоді внаслідок падіння уламків ракети у Шептицькому районі Львівської області одна людина загинула, ще двоє постраждали.
А 4 вересня внаслідок ракетної атаки були пошкоджені понад 180 житлових будинків у Львові, загинуло восьмеро людей.