Росіського політика і журналіста прикордонники не пустили в Україну

субота, 8 березня 2014 р. о 11:24
Росіського політика і журналіста прикордонники не пустили в Україну
http://dpsu.gov.ua
аеропорт львів

7 березня прикордонники у міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відмовили у в’їзді на територію України двом громадянам Російської Федерації, які прибули з Внуково.

Про це повідомила прес-служба Львівського прикордонного загону.

Так, під час проведення співбесіди, стало відомо, що ці особи мали намір відвідати місто Мукачево та відсвяткувати день народження друга.

Але, у ході поглибленого аналізу було з’ясовано, що громадянин України до якого вони нібито їхали, не підтвердив мети їхньої подорожі.

Також, встановлено, що один з них є заступником голови комітету Тюменської обласної Думи РФ, а другий – професійним фотожурналістом.

Прикордонники встановили, що основною метою візиту в Україну цих росіян було зібрати негативний матеріал про події в Україні, та в подальшому його використати під час Конгресу в рамках молодіжного форуму «Молодь Росії», що підтверджувалося відрядженням, яке знайшли прикордонники в одного з них.

Окрім цього, росіяни не змогли підтвердити наявного фінансового забезпечення. Даних громадян Російської Федерації не було пропущено через державний кордон та одразу було повернуто тим самим рейсом у Росію.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024