Садовий голова львівського ОСББ Крицак купив іномарку

понеділок, 14 грудня 2015 р. о 14:45
Садовий голова львівського ОСББ Крицак купив іномарку
Володимир Крицак

У 2014 році новообраний депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Крицак задекларував Chevrolet Aveo, яку придбав за 64 тис грн.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій на сайті політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Відтак, їздить Крицак на Chevrolet Aveo 2008 року випуску, який придбав за 64 000 грн, а члени його сім’ї обходяться без авто.

У минулому році Володимир Крицак, голова правління асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Галичина» у Львові, задекларував 26 364 грн загального доходу, який становили заробітна плата.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 181 700 грн від проведення підприємницької діяльності.

Із нерухомості у депутата міськради – квартира площею 68 кв. м, як й у членів його сім’ї.

Крицак та його сім’я не мають рахунків у банках та фінансових зобов’язань.

Зазначимо, Володимир Крицак з 1999 до 2009 року працював у Державному департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області, а до цього перебував на посадах в управлінні охорони УМВСУ у Львівській області та Львівському агентстві економічної безпеки.

Згідно з виборчим списком політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», Крицак (офіційно – безпартійний) був кандидатом у депутати до Львівської міської ради, список очолив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 1 грудня на сесії Львівської міськради депутати створили 10 постійних депутатських комісій.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024