Садовий обрав нового директора АТП №1

середа, 6 вересня 2017 р. о 13:18
Садовий обрав нового директора АТП №1
Андрій Садовий

Сьогодні директором ЛК АТП №1 було призначено Ореста Хамулу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, сьогодні під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий представив нового начальника ЛК АТП №1 Ореста Хамулу, якого прийняли на роботу за контрактом.

Орест Хамула з 15 серпня цього року був в.о. керівника АТП №1, а до цього – заступником директора з економіки та фінансів АТП №1. Ц 2015-2016 рр. він працював на посаді помічника директора апарату управління заводу ЛОРТА, а у 2014 році був радником голови правління ПАТ "Укргазпромбанк".

У 2013-2014 рр. працював директором відділення "Львівська регіональна дирекція ПАТ "Міжнародний інвестиційний банк", до цього – директором Львівського регіонального управління ПАТ КБ "Надра".

Нагадаємо, до серпня директором АТП №1 був Ярослав Іванець, якого призначили на цю посаду після переведення екс-керівника цього комунального підприємства Михайла Сидоровича на посаду керівника ЛКП "Львівелектротранс".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024