Садовий підвищуватиме кваліфікацію своїх посіпак методом стресостійкості

четвер, 22 грудня 2022 р. о 16:10

Депутати затвердили програму навчання посадовців Львівської міськради на 2023 рік.

Сьогодні, 22 грудня на сесії Львівської міської ради депутати прийняли програму навчання посадових осіб, депутатів та працівників комунальних підприємств, установ та закладів Львівської міської ради на 2023 рік.

"За" проголосував 51 депутат.

Ця програма передбачає створення умов для підвищення професійної кваліфікації посадовців й депутатів Львівської міськради, працівників комунальних підприємств Львова, розвитку їхніх управлінських та ділових якостей.

Основними її завданнями є: професійний розвиток посадовців; розкриття потенціалу посадовців; покращення показників роботи посадовців; організація навчань для депутатів міської ради.

Згідно із документом, програма навчання посадових осіб фінансується коштом бюджету Львова та передбачає:

- проведення навчальних заходів для новоприйнятих працівників;

- організація тренінгів щодо удосконалення комунікативних навичок;

- організація навчальних семінарів, тренінгів, лекцій та інших навчальних заходів у процесі реалізації планів і завдань на поточний рік;

- організація підвищення кваліфікації посадових осіб через участь у спеціальних професійних програмах;

- організація та проведення навчальних тренінгів на теми: стресостійкість / емоційне вигорання / емоційний інтелект;

- організація навчальних курсів з вивчення іноземної (англійської) мови;

- придбання необхідних канцтоварів та інших матеріалів для організації та проведення якісних навчальних заходів.

Фінансується програми з бюджету Львова на 2023 рік, а головним розпорядником коштів є виконавчий комітет Львівської міськради.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року Львівська міськрада оголошувала тендер на підвищення кваліфікації посадових осіб за 213 800 грн. Тоді аукціон скасували через брак учасників. Вартість навчання одного посадовця у цій програмі становила 411,15 грн.

Мітки: посадовці, чиновник Львівської міськради, підвищення кваліфікації, новини львова, сесія Львівської міської ради 8 скликання

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024