Садовий припустив, що Потюк гальмує реставрацію костьолу єзуїтів через незнання законодавства

понеділок, 5 листопада 2012 р. о 18:02

Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення чиновникам міськради надати «методологічну допомогу» новому начальнику управління охорони історичної спадщини Львівської ОДА Валерію Потюку, оскільки у Львівській ОДА, на його думку, не орієнтуються в законодавстві.

Таке доручення він дав сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції у Державному природничому музеї Національної академії наук України у Львові.

На запитання, чому виникла колізія з церквою святих Петра і Павла у Львові, де начальник управління охорони історичної спадщини Львівської ОДА Валерій Потюк наклав заборону на реставрацію, Садовий зазначив:

«Видно, там погано читають законодавство. Сьогодні треба допомагати, а «палки в колеса» вставляти бажаючих є багато».

Нагадаємо, відновлення храму святих Петра та Павла (Костелу єзуїтів) у Львові призупинено через непорозуміння між духовенством храму та управлінням охорони історичної спадщини Львівської ОДА.

Його очільник Валерій Потюк, зокрема, звинуватив духовенство у нефаховому ремонті храму.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024